YASAL BİLGİ

Kullanım Şartları ve Koşulları:
Bekamaks Makina’nın web sitesi bir on-line bilgi ve iletişim hizmetidir. Bu siteyi kullanırken veya buradan indirmeler yaparken, bu bildirimde belirtilen şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmayınız ve buradan hiç bir malzemeyi indirmeyiniz.


Sınırlı Kullanım:
Web sitesi sayfalarının içeriklerinin bir kısmı veya tamamı Bekamaks Makina’nın önceden yazılı izni olmadığı sürece, hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, aktarılamaz, yüklenemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz; ancak Bekamaks Makina sadece kendi kişisel kullanımınız için bu sayfalardan alınanların bilgisayarınızda depolanmasına veya basılı kopyalarının saklanmasına muvafakat eder. Aksi belirtilmediği takdirde bu web sitesinde görüntülenen markalar ve logolar Bekamaks’ın ve BEKA’nın (Baier Köppel GmbH + Co.) mülkiyetindedir. Bunlar Bekamaks’ın önceden yazılı muvafakati olmadığı sürece Bekamaks Makina’nın web sitesinden başka bir web sitesinde kullanılamaz.
 
Feragat:
Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle verilmiş olup, Bekamaks Makina bunların doğru olduğuna inanmaktadır. Ancak, mal veya hizmet satın almayı arzu eden bir kişi veya kurum bunlara dayanarak işlem yapmamalı ve malların tabiatı ve bunların kullanılacağı yerler için uygun olup olmadığı hususunda özel araştırmalar yapmalıdır. Dolayısı ile, bu web sitesindeki tüm bilgilerin sağlanması, belirtilen malların kalitesine, herhangi bir amaca uygunluğuna veya herhangi bir mülkiyet hakkına tecavüz etmediğine ilişkin açıkça verilmiş hiç bir garanti, kayıt ve koşul içermediği gibi, tüm zımni kayıt ve benzeri koşulları da açıkça dışarıda bırakır. Bu web sitesindeki bilgiler teknik yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Bilgiler önceden bir bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir veya güncelleştirilebilir. Bekamaks Makina bir ihbarda bulunmaksızın bu web sitesinde tarif edilen ürünlerde iyileştirmeler ve / veya değişiklikler yapabilir.

Linkler / Bağlantılar:
Bekamaks Makina’nın web sitesi sayfalarının bir linke sahip olduğu üçüncü şahıslar tarafından oluşturulan veya neşredilen malzemeler bakımından Bekamaks Makina hiç bir sorumluluk kabul etmez. Her hangi bir link'li siteyi ziyaret etmeye karar verdiğiniz takdirde, bunun riski size ait olacak ve virüslere veya sair tahripkar elemanlara karşı tüm önlemlerin alınması da sizin sorumluluğunzda olacaktır. Link'ler Bekamaks Makina’nın sözkonusu linklerde tarif edilen ürünleri ya da hizmetleri sunan herhangi bir tüzel kişinin sponsorluğunu yaptığı veya bunlarla bir kardeş kuruluş oluşturduğu anlamına gelmez.

Kanun ve Yetki:
Burada belirtilmiş olan tüm kayıt ve şartlar ve eylemlerden doğabilecek olan her türlü ihtilaflar için İstanbul'da bulunan Ticaret Mahkemeleri inhisari bir yetkiye sahip olacak ve Türk Ceza kanunları uygulanacaktır. Ancak, Bekamaks Makina uygun gördüğü hallerde menfaatlerini korumak veya haklarını elde etmek için İstanbul’dan başka şehirlerde veya Türkiye Cumhuriyeti’nden başka ülkelerde hukuki işlemler başlatma hakkını mahfuz tutar.